رویدادها

 • کارگاه آشپزی
  / /

  کارگاه آشپزی : آشنایی کودک با موادغذایی و لوازم آشپزی پایه

 • بازدید از مرکز دکتر لند
  / /
  بازدید از مرکز دکتر لند

  در روز‌ ۲۳ تیر ۱۳۹۷ کودکان گروه سنی ۳ تا ۴ سال خانه کودک حدیث از مرکز آموزشی دکتر لند در موزه حیات‌وحش دارآباد بازدید کردند و از نزدیک با حرفه پزشکی آشنا شدند.

 • تماشای تئاتر بزک زنگوله‌پا
  / /
  تماشای تئاتر بزک زنگوله‌پا

  در روز ۵ تیر ۱۳۹۷، کودکان خانه کودک حدیث به تماشای تئاتر بزک زنگوله‌پا در تالار هنر نشستند. نمایشنامه این تئاتر توسط مرحوم محمود بهادری، مستندساز نوشته شده که با صدای دلنشین و ماندگار او در طول اجرا قصه‌گویی شد.

 • فیلی به نام المر
  / /
  فیلی به نام المر

  در روزهای 20 تا 22 خرداد 1397، کودکان خانه کودک حدیث به تماشای تئاتر کودک " فیلی به نام المر" در فرهنگسرای ارسباران نشستند. المر فیل رنگارنگی است که نماد پذیرش دیگری یا رنگارنگ بودن انسان‌ها از جنبه ظاهری و فکری است.

 • Gallery Image 1 Gallery Image 2 Gallery Image 3
  بازدید از موزه تنوع زیستی دارآباد
  / /
  بازدید از موزه تنوع زیستی دارآباد

  در روزهای ۷ خرداد و ۲ تیر 1397، کودکان 6 تا 7 سال خانه کودک حدیث، از موزه تنوع زیستی دارآباد دیدن کردند و با گونه‌‌هایی از حیات‌وحش ایران آشنا شدند.

 • Gallery Image 1 Gallery Image 2 Gallery Image 3
  برگزاری نمایشگاه کودکان و رویاهای صلح‌آمیز
  / /
  برگزاری نمایشگاه کودکان و رویاهای صلح‌آمیز

  نمایشگاه نقاشی کودکان و رویاهای صلح آمیز از ۳۱ خرداد تا ۲ تیر ۱۳۹۷ در نگارخانه فرهنگسرای شفق واقع در خیابان سید جمال الدین اسدآبادی برگزار شد. در این نمایشگاه که کاری مشترک از خانه کودک حدیث و موزه صلح تهران بود، ۲۷ کودک ۶ ساله رویاهای خود را از آینده ای صلح آمیز به تصویر کشیدند. همزمان با برگزاری نمایشگاه، کلیه آثار نقاشی کودکان بصورت دفترچه ای به دو زبان فارسی و انگلیسی به بازدیدکنندگان اهدا شد. جناب آقای تقی پور مدیر محترم موزه صلح تهران و گروه اموزش موزه نیز در کنار کودکان و سایر بازدیدکنندگان حضور داشتند.
  پیش از برگزاری نمایشگاه، چندین خبرگزاری خبر برگزاری این نمایشگاه را پوشش دادند که لینک این خبرها در ادامه آورده شده است:

  روزنامه شرق ، روزنامه ایران ، هنر آنلاین ، خبرگزاری کار ایران ،سایت خبر فارسی ، آفتاب آنلاین

 • Gallery Image 1 Gallery Image 2 Gallery Image 3 Gallery Image 4
  برگزاری کارگاه علوم - مراحل رشد گیاه
  / /
  برگزاری کارگاه علوم - مراحل رشد گیاه

FaLang translation system by Faboba